Чоколадно Нестле

Чоколадно Нестле

950.0 ден

СОСТАВ:  Торта со млечна чоколадна крема, тесто од белка со лешници,бадеми и чоколадни зрнца.
*Истата достапна и со бело чоколадо


SKU: pnum-307556
ТАГОВИ:

  • Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на територија на Скопје. *(Достава на нарачки е следен работен ден од денот на направената нарачка. Недела е неработен ден.)
  • Постои можност за подигање од нашите продажни места.
Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на потесна територија на град Скопје./ Можност за подигнување од нашите продажни места.