Декоративна Торта по Ваша Желба

Декоративна Торта по Ваша Желба

Ја имаш замислено својата совршена торта?
Додади во кошничка, избери вкус и информирај не за број на парчиња, прикачи фотографија и останатото препушти ни го на нас.


SKU:
КАТЕГОРИИ:
ТАГОВИ:

Нарачајте торта веднаш!

Вкус на тортата:
Број на парчиња:
Прикачете фотографија од торта:
Loading
Your message has been sent. Thank you!
Сe праќа
Настана грешка! Вашата порака не беше претна, Ве молиме обидете се повторно.
Вашата порака е испратена! Ви благодариме
Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на потесна територија на град Скопје./ Можност за подигнување од нашите продажни места.