Тирамису

Тирамису

140.0 ден

СОСТАВ:  Тирамису- кремав, пенлив десерт со маскарпоне, пишкоти и кафе.

АЛЕРГЕНИ:  маскарпоне, шлаг, јајца, пишкоти,кафе,алкохолен ликер


SKU: pnum-304464
ТАГОВИ:

  • Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на територија на Скопје. *(Достава на нарачки е следен работен ден од денот на направената нарачка. Недела е неработен ден.)
  • Постои можност за подигање од нашите продажни места.
Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на потесна територија на град Скопје./ Можност за подигнување од нашите продажни места.