Тарт - Шумско Овошје

Тарт - Шумско Овошје

540.0 ден

Состав:   брашно,  шеќер , јајца, путер, млеко, џем од шумско овошје, ванила крем.
Услови за чување:  од 0*С до +7*С


SKU: pnum-282731
ТАГОВИ:

  • Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на територија на Скопје. *(Достава на нарачки е следен работен ден од денот на направената нарачка. Недела е неработен ден.)
  • Постои можност за подигање од нашите продажни места.
Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на потесна територија на град Скопје./ Можност за подигнување од нашите продажни места.