Red Velvet (Црвено Кадифе)

Red Velvet (Црвено Кадифе)

1200.0 ден

Лесна крема од крем сир со прекрасен кадифен пандишпан.

Состав:   брашно,  шеќер , јајца, путер , какао, крем сир, бело чоколадо

Услови за чување:  од 0*С до +7*С

Алергени:  Брашно, јајца, какао, чоколадо, крем сир


SKU: pnum-283076
ТАГОВИ:

  • Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на територија на Скопје. *(Достава на нарачки е следен работен ден од денот на направената нарачка. Недела е неработен ден.)
  • Постои можност за подигање од нашите продажни места.
Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на потесна територија на град Скопје./ Можност за подигнување од нашите продажни места.