Посна Торта

Посна Торта

850.0 ден

Посна торта со две креми- чоколадна крема и крема со таан, збогатена со ореви , смокви, урми и мед


SKU: pnum-306248
ТАГОВИ:

  • Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на територија на Скопје. *(Достава на нарачки е следен работен ден од денот на направената нарачка. Недела е неработен ден.)
  • Постои можност за подигање од нашите продажни места.
Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на потесна територија на град Скопје./ Можност за подигнување од нашите продажни места.