Чоколадна паста

Чоколадна паста

90.0 ден

Чоколадиран колач со чоколаден фил.

СОСТАВ:  брашно,  шеќер , јајца, путер, ореви, чоколадо.

Температура на чување:  од 0*С до +7*С

1 – парче:

АЛЕРГЕНИ:  брашно, јајца, путер, ореви, чоколадо


SKU: pnum-283115
ТАГОВИ:

  • Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на територија на Скопје. *(Достава на нарачки е следен работен ден од денот на направената нарачка. Недела е неработен ден.)
  • Постои можност за подигање од нашите продажни места.
Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на потесна територија на град Скопје./ Можност за подигнување од нашите продажни места.