Медовник

Медовник

100.0 ден

СОСТАВ:  Крцкаво теглива текстура на пандишпан со мед. Филувано со тенок слој на две креми,карамела и ванила,украсено со лист сецкани бадеми.


SKU: pnum-283108
ТАГОВИ:

  • Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на територија на Скопје. *(Достава на нарачки е следен работен ден од денот на направената нарачка. Недела е неработен ден.)
  • Постои можност за подигање од нашите продажни места.
Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на потесна територија на град Скопје./ Можност за подигнување од нашите продажни места.