Колач со Мак

Колач со Мак

720.0 ден

Тарт со богата крема од мак и суво грозје.

СОСТАВ:  масло, афион, брашно , шеќер, јајца, пециво

УСЛОВИ ЗА ЧУВАЊЕ:  -7*С од -16*С до -18*С

АЛЕРГЕНИ:  Брашно, јајце


SKU: pnum-283082
ТАГОВИ:

  • Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на територија на Скопје. *(Достава на нарачки е следен работен ден од денот на направената нарачка. Недела е неработен ден.)
  • Постои можност за подигање од нашите продажни места.
Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на потесна територија на град Скопје./ Можност за подигнување од нашите продажни места.