Боем Коцка

Боем Коцка

90.0 ден

Чоколаден колач во форма на коцка,со бадеми и чоколадна крема.

СОСТАВ:   брашно, јајца,  шеќер  , бадеми, ореви, чоколадо, путер.

Температура на чување:  од 0*С до +7*С

АЛЕРГЕНИ:  брашно, јајца , бадеми, ореви, чоколадо,


SKU: pnum-283114
ТАГОВИ:

  • Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на територија на Скопје. *(Достава на нарачки е следен работен ден од денот на направената нарачка. Недела е неработен ден.)
  • Постои можност за подигање од нашите продажни места.
Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на потесна територија на град Скопје./ Можност за подигнување од нашите продажни места.