Бадем Паста

Бадем Паста

90.0 ден

Колач со путер крема и бадеми и лесен пандишпан,украсен со шлаг и сецкани бадеми.

СОСТАВ:  јајца, брашно, чоколадо, путер, бадеми, шлаг

Температура на чување:  од 0*С до +7*С

1 – парче:

АЛЕРГЕНИ:  јајца, брашно, чоколадо, путер, бадеми, шлаг


SKU: pnum-283112
ТАГОВИ:

  • Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на територија на Скопје. *(Достава на нарачки е следен работен ден од денот на направената нарачка. Недела е неработен ден.)
  • Постои можност за подигање од нашите продажни места.
Бесплатна достава за нарачки над 2000мкд. на потесна територија на град Скопје./ Можност за подигнување од нашите продажни места.