Онлајн нарачки на територијата на Скопје. Достава до дома или подигање од нашите продажни места.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Претстојниот празник 1 ви Мај прославете си го дома и нарачајте од нашите производи. Убав празник ви посакува слаткарница Крин.

 
 
 
shef
 
 
 
Нарачајте си од нашите производи : многу видови домашни јадења, печени меса, крем салати, свежи салати за претстојниот празник.
 
Повеќе информации на:

02 3066028
 
 
 
 
 
 
thomas-hafeneth-244903-unsplash (1)
 

КРЕМ САЛАТИ

 
Руска и Француска салата
 
390 ден. / кг
 
 
 
thomas-hafeneth-244903-unsplash (1)
 

КИФЛИ

 
Домашни кифлички со сусам
(со сирење и празни)
 
250 ден. / кг
 
 
 
team2
 

СОЛЕНКИ

 
Посни соленки со сусам,со ким и сусам и Жужу
Соленки со кашкавал
 
340 ден. / кг
 
 
 
 
 
thomas-hafeneth-244903-unsplash (1)
 

МИЛИБРОД

 
Милиброд со суво грозје, посипан со бадеми или сусам. Форма на плетенка или плетенка во круг.
 
180 ден.
 
 
 
thomas-hafeneth-244903-unsplash (1)
 

ЛЕМОН ПАЈ

 
Тарт со крема од лимон украсен со потпечен шам.

 
550 ден. - 8 парчиња
 
 
 
team2
 

ЕЛЕНСКИ ГРБ

 
Прекрасен чоколаден колач со чоколаден путер крем и пандишпан со ореви.
 
640 ден.
 
 
 
 
 
1
 

ЧОКОЛАДНА ФАНТАЗИЈА

 
Торта прелиена со фино,темно чоколадо,чоколаден пандишпан и чоколадна крема.
 
690 ден.
 
 
 
thomas-hafeneth-244903-unsplash (1)
 

ВИЕНСКИ САХЕР

 
Виенски Сахер со џем од кајсија и млечно чоколадо.

 
690 ден.
 
 
 
team2
 

ЧОКОЛАДЕН ЧИЗКЕЈК

 
Оргинален чоколаден чиз кејк со рикота сирење.

 
1200 ден. - 12 парчиња