Онлајн нарачки на територијата на Скопје. Достава до дома или подигање од нашите продажни места.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Share on Facebook
 
 
 
Share on Twitter
 
 
 
Share on Google Plus
 
 
 
Share on Pinterest
 
 
 
 
 
 
БАДЕМ ПАСТА
 
 
 
 

БАДЕМ ПАСТА

 
 
70Ден
 

Колач со путер крема и бадеми и лесен пандишпан,украсен со шлаг и сецкани бадеми.

Состав:јајца, брашно, чоколадо, путер, бадеми, шлаг .
Температура на чување: \од 0*С до +7*С\

Јајца, брашно, чоколадо, путер, бадеми, шлаг